Fluturon nga rruga dhe merr flakë automjeti luksoz në Balldren

0
1051

Një automjet luksoz tip Mercedes Benz ka dalë nga rruga dhe më pas është përfshire nga flakët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 3 te mëngjesit në superstraden Lezhë-Shkodër në afërsi të Balldrenit.

Nga aksidentit fatmiresisht nuk ka persona të lënduar, pasi drejtuesi i mjetit ka dalë para se makina me benzinë të përfshihet nga flaket.

 Shpejtësia dhe lagështira në rrugë dyshohet të jetë bërë shkak për aksidentin.

© SYRI.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here