Lideri i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me lajmin e mirë që BE akordoi një fond prej 50 milionë eurosh për Shqipërinë, për të luftuar COVID-19.

Përmes një postimi në Twitter, Basha theksoi se ne nuk jemi vetëm.

“Nuk jemi vetëm! Mirënjohje Bashkimit Europian për këtë ndihmë të çmuar për shqiptarët dhe Shqipërinë, në këtë ditë të vështirë! 🇦🇱🇪🇺”, shkruan Basha.

  • foto galeri

LEAVE A REPLY