Priten ndryshime të reja në Policinë e Shtetit, Ardi Veliu thërret në takim zv.drejtorët dhe shefat e komisariateve

0
706

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka thirrur këtë të premte në një takim zëvendësdrejtorit e policive dhe shefat e komisariateve.

 Sipas informacioneve priten emërime të reja në radhët e zv.drejtoreve dhe shefave të komisariateve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here