“Në Bosnje ka ndikuar albitri”/ Tifozët i besojnë Vllaznisë, kualifikimi sonte i padiskutueshëm

0
917

 

Fitoren e Vllaznise ne ndeshjen e kthimit  ndaj ekipit SIROKI te Bosnjes, e vene ne dyshim! Per rezultatin e para nje jave ne Bosnje ku ekipi Shkodran u mund 3-1, fajesojne albitrin! Ajo ka kaluar nderkohe qe sonte ora 21.00 ne “Loro Boriçi”, Vllaznia do te tregoje vlerat e saj te vërteta, dhe te kualifikohet. Besimi i tifozëve shkodrane per kete eshte i palëkundur:

Ky grup tifozësh e shume te tjere si keta nga Shkodra, e  shoqerojne Vllaznine ne te gjitha ndeshjet jashte vendit, pavaresisht shpenzimeve dhe veshtiresive te tjera qe kane udhëtime te tilla.  Vllaznia eshte kryefjala e tyre! /tv1-channel//

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here