Video/ Rama: Ata që duan të ankorohen në bregun tonë, tani mund ta bëjnë online pa vonesa

0
663

 

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e sotme me një ftesë për ata që duan të ankorohen në brigjet shqiptare.

Ai bën me dije se tani ka një procedurë të thjeshtë online dhe pa vonesa burokratike, thjesht duke vizituar faqen e internetit www.nauticalbania.com për ta bërë këtë gjë.

Rama: Mirëmëngjes  dhe me lajmin që ata që Shqipërinë duan ta shijojnë nga deti, e të ankorohen në bregun tonë, tani kanë vetëm një procedurë të thjeshtë online dhe pa vonesa burokratike, thjesht duke vizituar faqen e internetit www.nauticalbania.com, ju uroj një të dielë të bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here