Wednesday, August 21, 2019

Deputeti i LSI zbulon amanetin që i la Gjovalin Kadeli të...

  Deputeti i LSI-së, Lefter Koka, ashtu si kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë një nga të ftuarit në dasmën e Admirit, djalit të...

 Berisha: Noriega dhe Haki droga eksportojnë çdo javë 2-12...

     Ish-kryeministri Sali Berisha e quan me ironi sukses të madh eksportin e drogës nga Shqipëria, pas kapjes së 2.3 ton kanabis në Itali. Në një...

DEBATI PËR MBULIMIN E STATUJËS SË SKËNDERBEUT, NDËRHYN DJALI I SALI...

Debati i dy ditëve të fundit, lidhur me mbulimin e statujës së Skënderbeut në qendër të Tiranës gjatë faljës së Kurban Bajramit, i ka...

2.3 ton drogë në Itali, reagon Basha: Është projekti PS+, Rama...

   Kreu i PD-së Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama për drogën e kapur në Itali, një sasi rreth 2.3 ton. Në një reagim të shpërndarë...

Ministrja e LSI: Qeveria “Rama” e nisi me këmbën mbrapsht, la...

“Qeveria e re e nisi me këmbën mbrapsht duke lënë mënjanë procesin e integrimit”, kështu e përshkuan ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, kabinetin...

Dreka me Lulzim Bashën, ja çfarë shkruan ministri teknik i PD-së

  Ministri në largim i PD-së Dritan Demiraj ka shprehur një mesazh falënderimi për kreun e opozitës Lulzim Basha pas drekës që ministrat teknikë patën...

Lulzim Basha shtron drekë falënderimi për ministrat teknikë, zbardh bisedat

Pas ‘përmbylljes’ së misionit të tyre, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ulur sot për një drekë më ish-ministrat teknikë. Ka qenë vet zoti...

Vrasja e gjyqtares, Bregu thirrje ministres së re të Drejtësisë: Lëviz...

 Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu e njohur për deklaratat e saj pro grave dhe kundër dhunës ndaj tyre ka reaguar e tronditur për vrasjen e...

Basha: Rama luftë false drogës. Promovimi i Ruçit dhe Xhafajt, triumf...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të emrave të qeverisë se re dhe raportit të CIA-s mbi trafikun e drogës,...

Ish-deputetja e PD: Rama me Shullazët e tij po kërcënon politikanë...

  Ish-deputetja demokrate Albina Deda ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për kërcënimet ndaj akademikut Artan Fuga. Deda e quan Ramën, “Kryeshullazi i rrezikshëm” dhe shton...

Artikujt e fundit