Tuesday, July 23, 2024
HomeAktualitetHaxhinasto komenton dorëheqjen

Haxhinasto komenton dorëheqjen

-

Dorëheqja ime dhe arsyet e kësaj dorëheqje nuk kanë të bëjnë me asgjë më shumë se ato që kamë dhënë në deklratë si unë ashtu edhe drejtuesit e lartë të LSI-së, u shpreh kështu ministry I transporteve Edmond Haxhinasto në interest ë gazetarëve rreth dorëheqjes së tij. Ai shtoj se arsyet e dorëheqjes kanë të bëjnë me angazhimin e tij në strukturat e partisë….

Komentet rreth dorëhqejes Ministri Haxhinasto I bëri nga Hani I Hotit gjatë një takimi me homologun malazez dhe me eurokomisioneren për transport Violeta Bulic.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts