Sunday, July 14, 2024
HomeAktualitetMotra e Fildez Hafizit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai që u vrau...

Motra e Fildez Hafizit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai që u vrau nënën: Të rriten pranë…

-

  • TIRANË- Kur ka kaluar më shumë se një muaj nga vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi prej ish-bashkëshortit të saj Fadil Kasemi, motra e së ndjerës Amela Hafizi ka kërkuar kujdestarinë e fëmijëve të saj.

Kërkesa është depozituarnë Gjykatën civile të Tiranës.

 Në seancë pranë gjykatës për tu njohur me kërkesën është thirrur dhe babai biologjik i fëmijëve, Fadil Kasemi. Ky i fundit siç mëson “BalkanWeb” ka refuzuar që ata t’i dorëzohen tezes.

“Fëmijët s’kanë pse shkojnë tek tezja kur mund të rriten pranë të afërmve të mij”,- mësohet të ketë thënë ai në gjyq.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts