Monday, June 24, 2024
HomeAktualitetLAJM I FUNDIT/ Ja kush është kreu i ri i SHISH (Emri)

LAJM I FUNDIT/ Ja kush është kreu i ri i SHISH (Emri)

-

Kryeministri Edi Rama zhvilloi nje takim 30 minutesh me Presidentin e Republikes, ku paraqiti propozimin per lirim te Drejtorit te Sherbimit Informativ, Visho Ajazi, dhe emerim ne kete detyre te zv.drejtorit te Sherbimit Informativ, Elidon Bendo.

Propozimi i kryeministrit per lirim dhe emerim ne krye te Sherbimit Informativ Shteteror, erdhi pas doreheqjes nga detyra te drejtorit te ketij sherbimi, te cilen kryetari i qeverise e mirepriti duke e falenderuar zotin Visho Ajazi per kontributin e tij.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts