Monday, June 5, 2023
Home Kronika Aksident ne rrugen e Kombit, ambulanca del nga rruga, humb jeten nje...

Aksident ne rrugen e Kombit, ambulanca del nga rruga, humb jeten nje person

0
1734

Një ambulancë është aksidentuar në rrugën e Kombit dhe si pasojë një person ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur pranë Milotit, ku ambulanca si pasojë e motit të keq ka dalë nga rruga. Mësohet se ambulanca ishte duke udhëtuar nga Burreli për në Tiranë dhe po transportonte një të sëmurë.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here