Biseda erotike e Salianjit me Grida Dumën, vjen reagimi i parë nga PD: Skandal, aktorët të reagojnë

0
6038

 

Pas zbardhjes së bisedës erotike mes dy deputetëve të PD, Grida Duma dhe Ervin Salianji vjen edhe reagimi i parë nga ish-deputeti i Partisë Demokratike.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, ish-deputeti ka reaguar lidhur me videon që ka shkaktuar tërmet në mediat shqiptare që prej ditës së djeshme.

Sipas cityneës që publikoi fillimisht bisedën me përmbajtje erotike dhe fjalë banale, pjesë e kësaj bisede janë deputetët Ervin Salianji dhe Grida Duma.

Ndërkohë, ish-deputeti Ristani e cilëson këtë bisedë skandaloze dhe kërkon nga aktorët që të reagojnë për të sqaruar këtë rast.

arben_ristani.jpg

 

 

“Skandaloze nese eshte e vertete, akoma me teper nese eshte e stisur. Nisur nga kjo bindje dhe kjo optike, ftoj aktoret dhe faktoret e kesaj ngjarje te ushtrojne te drejten e tyre ligjore ne funksion te zbardhjes se te vertetes”, shkruan Ristani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here