Sot e nesër reshjet të dobëta në të gjitha qarqet

0
590

Instituti i Gjoeshkencës njofton se sot pasdite, e diel, 22 prill dhe nesër priten reshje në pjesën më të madhe të qarqeve, por do të jenë lokale dhe të dobëta.

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12/ 22 °C

në vendet e ulëta: 10 / 24 °C

në vendet malore: 7 / 21 °C

Era sot pasdite dhe nesër pritet të fryjë erë e lehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here