Kryetari i FRPD, Belind Këlliçi: Sot kemi vetëm një zgjidhje, largimin e Edi Ramës nga qeveria…

0
820

Belind Këlliçi, Kryetar i FRPD-së, tha se sot truri po ikën nga Shqipëria, vendi po zbrazet dhe mjerimi po pllakos kudo.

“Sot kemi një zgjidhje, largimin e Edi Ramës nga qeveria dhe mundësisht nga Shqipëria”, theksoi Këlliçi në fjalën drejtuar delegatëve në Kuvendin Kombëtar të PD-së.

Kuvendi i PD/ Alibeaj: Jemi në prag të vendosjes së komunizmit, shqiptarët të…

Sipas tij, vetëm demokratët e bashkuar janë e vetmja rrugë për ta bërë Shqipërinë si gjithë Europa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here