Kuvendi Kombëtar i PD, Noka: Kukësi reagoi, është koha të reagojnë të gjithë shqiptarët!

0
599

Pas fjalës së Lulzim Popës, njerit prej protestuesve që u arrestuan për revoltën në Rrugën e Kombit, e ka marrë fjalën në Kuvendin Kombëtar të PD, deputeti Flamur Noka.

“Ky zjarr dhe ky pishtar, – tha Noka, –  duhet mbajtur gjallë që të shembim murin e kleptokracisë që ka ngritur Edi Rama me bandën e tij, që t’i japim dërrmën njëherë e mirë këtij krimi të organizuar. Kukësi reagoi, është koha të reagojnë të gjithë shqiptarët. Koha e këitj regjimi kleptokrat po merr fund.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here