Cila është gjëja më e bukur e të qënit ambasador? Ja si përgjigjet Donald Lu

0
556

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu është larguar për pak çaste nga zyra e tij dhe ka zhvilluar një vizitë të veçantë me një grup nxënësish.

Ka qenë vet Ambasada Amerikane që ka treguar për takimin në fjalë përmes një fotoje të publikuar në ‘Facebook’.
Lu
Mes shumë diskutimeve, siç duket ajo që i ka lënë mbresa Donald Lu-së ka qenë pyetja e një prej nxënësve se; “Cila është gjëja më e bukur e të qënit Ambasador?”. Ndërkohë, që ambasadori nuk ka nguruar që të përgjigjet, ndërsa shtoi: “Të takoj të gjithë ju”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here