Saturday, April 13, 2024
Home Kronika Vëllezërit kanosin me armë zjarri 72-vjeçarin në Vaun e Dejës, ndërhyn policia

Vëllezërit kanosin me armë zjarri 72-vjeçarin në Vaun e Dejës, ndërhyn policia

0
894

Policia e Vaut të Dejës parandalon përshkallëzimin e një konflikti mes dy familjeve.

Ngjarja ka ndodhur në orën 17:30 në Vau Dejës, ku  shtetasi N. N.  72 vjeç është kanosur me armë zjarri nga vëllezërit N.  Gj. dhe T.Gj. banues Vau Dejës.

Shërbimet e policisë kanë bërë të mundur kapjen e personave dhe parandalimin e përshkallëzimit të konfliktit.

Nga ana e uniformave blu po kryhen veprimet me grup hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here