Wednesday, October 16, 2019

Rama : do e thyejë “rekordin” e ish-kryeministrit?  

270
0

Rama si Berisha, publikon videon duke bërë not.

Në vitin 2013 Edi Rama pasoi Sali Berishën në postin e kryeministrit të vendit. Dhe tashmë që vijon mandatin e dytë të qeverisjes, duket se po pason edhe pasionet e paraardhësit të tij në detyrë.

Për disa vite me radhë, gjatë sezonit të verës kemi parë videot që ish-kryeministri Berisha publikonte në rrjetet sociale duke thyer rekordin e tij në not.

Dhe tashmë këtë “rekord” me sa duket po e thyen kryeministri Rama.

Mëngjesin e sotëm ai ka publikuar një video në “Instastory”, ku shfaqet duke bërë not.

Nuk e dimë nëse kreu i qeverisë do të thyejë “rekordin” e ish-kryeministrit Berisha, për këtë do presim komentet.

LEAVE A REPLY