Edhe pse Obama nuk është më pjesë e politikës, ai herë pas here bëhet prezent për ngjarje të rëndësishme me opinionet e tij.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen dhe urimi më i ndjerë vjen nga bashkëshortja. Krahas një fotoje të tij, Michelle ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Barack Obama. Pamja është shumë herë më e bukur me ty pranë”.

Michelle dhe Barack janë dhe gjithmonë do të mbeten një nga çiftet më të dashur për publikun, jo vetëm amerikan, pasi gjithmonë kanë transmetuar imazhin e perfeksionit dhe marrëdhënies së konsoliduar.

LEAVE A REPLY