Braimallari: Nuk mund të bëjë moral një Kryeministër trafikant që shkatërroi çdo institucion të këtij vendi

0
515

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka komentuar në një shenim në rrjetet sociale deklaratat e kreut të qeverise Rama.

“Sot kryetrafikanti është i shqetësuar për Kushtetutën e vendit. Ky kryetrafikant është shaktari kryesor i shkatërrimit të institucioneve në vend. Sot nuk ka Gjykatë Kushtetuese sepse kryetrafikanti e shkatërroi me qëllim që të mos kontrollohet në paligjshmërinë e tij”, shkruan ai në faqen e tij në facbook.

Ja postimi i plotë i Braimllarit.

Bën moral një kryeministër trafikant i cili shkatërroi çdo institucion të këtij vendi.
Sot kryetrafikanti është i shqetësuar për Kushtetutën e vendit. Ky kryetrafikant është shaktari kryesor i shkatërrimit të institucioneve në vend. Sot nuk ka Gjykatë Kushtetuese sepse kryetrafikanti e shkatërroi me qëllim që të mos kontrollohet në paligjshmërinë e tij. Mbushi Shqipërinë me drog, varfëroi vendin në ekstrem, largoi të rinjtë dhe e dorzoi vendin në dorën e trafikantëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here