Wednesday, August 17, 2022
HomeAktualitetKjo e dielë vjen me reshje dhe ulje temperaturash

Kjo e dielë vjen me reshje dhe ulje temperaturash

-

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin mot me reshje, por reshjet nuk do të jenë në sasi të konsiderueshme.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 16°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts