Friday, September 30, 2022
HomeAktualitetErion Veliaj kallëzon penalisht Sekretarin e FSHF-së dhe atë të Shoqatës së...

Erion Veliaj kallëzon penalisht Sekretarin e FSHF-së dhe atë të Shoqatës së Futbollit të Tiranës

-

Një ditë më parë, kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, u shpreh i bindur se do t’i shkojë deri në fund çështjes me zgjedhjet në Shoqatën Rajonale Tiranë, këtë herë duke ndjekur në mënyrë ligjore pasi e konsideroj nul, vendimin e marrë nga kjo shoqatë, që zgjodhi Krenar Alimehmetin si drejtues.

Ditën e sotme, Erion Veliaj ka kallëzuar penalisht Ilir Shulku, sekretarin e përgjithshëm të FSHF dhe Adrian Haçin, sekretar i Shoqatës së Futbollit të Tiranës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts