Tuesday, August 16, 2022
HomeAktualitetI riu goditi gardistin dhe tentoi të futet me dhunë në Kryeministri,...

I riu goditi gardistin dhe tentoi të futet me dhunë në Kryeministri, identifikohet 32-vjeçari

-

Një 32-vjeçar ka tentuar dje të futet me dhunë në ambientet e Kryeministrisë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. L., 32 vjeç, për veprën penale “Prishja e qetësisë publike”, pasi ka goditur kabinën e rojeve të sigurisë së Gardës së Republikës dhe ka tentuar të futet në ambientet e Kryeministrisë”, njofton policia.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts