Tuesday, August 16, 2022
HomeAktualitetE dielë, temperaturat shkojnë deri në 39 gradë

E dielë, temperaturat shkojnë deri në 39 gradë

-

Kjo e dielë do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore, ndërsa veri-lindje dhe jug-lindje do të ketë vranësira mesatare.

Temperaturat e ajrit parashikohen 17-18 gradë, ndërsa gjatë ditës 36 gradë C në veri, ndërsa në zonat e ulëta dhe në bregdet, temperaturat do të arrijnë deri në 35-39 gradë C.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 7-12 m/sek dhe dallgëzim 4 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts