Monday, February 6, 2023
HomeAktualitetSërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

-

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri. Lëkundjet me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter, e kanë epiqendrën rreth 29 km nga Tirana dhe 11 km nga Burreli.

Kjo është lëkundja e 8 prej mbrëmjes së kaluar në vend. Më e forta ishte dje në orën 22:45 me magnitudë 4.9, epiqendër në Xibër.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,699FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts