Wednesday, March 29, 2023
HomeAktualitetRama: Ja si do të duket Instituti i Shëndetit Publik i transformuar

Rama: Ja si do të duket Instituti i Shëndetit Publik i transformuar

-

MIRËMËNGJES
dhe me projektin e ri për transformimin e Institutit të Shëndetit Publik, me njësinë e re të laboratorëve dhe korpusin modern, që do të garantojë një standard krejt të ri shërbimi në një prej institucioneve më të rëndësishme për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ku ka ndarë dhe pamjet e projektit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts