Wednesday, May 31, 2023
HomeAktualitetKryeministri publikon pamjet: Spitali i ri Intern drejt përfundimit

Kryeministri publikon pamjet: Spitali i ri Intern drejt përfundimit

-

“Mirëmëngjes dhe me Spitali e Ri Intern në korpusin spitalor të Traumës tani drejt përfundimit, rindërtuar me standardet më të mira që do të shërbejë për trajtimin e sëmundjeve të brendshme si dhe do të ketë për herë të parë një qendër konsultash të dedikuar, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Kryeministri edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ku ka ndarë edhe pamjet nga ambientet e këtij spitali.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,791FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts