Monday, June 5, 2023
HomeAktualitetRama: Shikoni foto të trenit të fitores Tiranë-Kamëz!

Rama: Shikoni foto të trenit të fitores Tiranë-Kamëz!

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot, në ditën e fundit të fushatës zyrtare për 14 majin, disa foto pikante nga takimet entuziaste të mbajtura dje në Kamëz dhe Tiranë.

Kryeministri u deklarua dje se në Tiranë, Erion Veliaj do të arrijë një fitores spektakolare.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,801FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts