Thursday, May 23, 2024
HomeAktualitetKryeministri Rama prezanton platfomën: Çdo udhëtar shqiptar apo i huaj e ka...

Kryeministri Rama prezanton platfomën: Çdo udhëtar shqiptar apo i huaj e ka më të lehtë transportin në çdo cep të vendit

-

Welcome to Albania!
Tani vetëm me një klikim në platformën www.etransport.al, çdo udhëtar shqiptar apo i huaj e ka më të lehtë transportin në çdo cep të vendit.
Ju mund të zbuloni online itinerarin, vendndodhjen e stacionit, oraret e nisjes dhe mbërritjes, si edhe kontaktet e operatorëve.
Informacioni orientues ofrohet në Porte, Aeroport e pika kryesore të mbërritjes së qytetarëve e turistëve“, shkruan Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts