Wednesday, October 4, 2023
HomeAktualitetKryeministri Rama e nis ditën me pamjen magjepsëse të kalasë historike të...

Kryeministri Rama e nis ditën me pamjen magjepsëse të kalasë historike të Shkodrës dhe lumit të Bunës

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me pamjen magjepsëse të kalasë historike të Shkodrës dhe Bunës që me krenari plotësojnë hijeshinë e bukurinë shumëdimensionale të kryeqendrës së veriut, e magjishme në çdo stinë të vitit dhe për të cilën shumë punë të mira na presin përpara, ju uroj një ditë sa më të mbarë 🙏

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,878FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts