Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetNdodh dhe kjo! Të përjashtuar nga Kuvendi, Nallbati dhe Salianji futen në...

Ndodh dhe kjo! Të përjashtuar nga Kuvendi, Nallbati dhe Salianji futen në Kryesi nga dritarja

-

Pamje që nuk kishin ndodhur më parë! Pas tensioneve që u regjistruan sot në hyrje të Kryesisë së Kuvendit, ku deputetë të përjashtuar të PD, por edhe ata që nuk janë të përjashtuar kanë gjetur rrugë të tjera.

Përmes një karrigeje, Salianji dhe Nallbati kanë hyrë nga dritarja për në kryesi, dhe më pas Noka.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts