Friday, March 1, 2024
HomeAktualitetAtmosfere per Kosove - Kroaci

Atmosfere per Kosove – Kroaci

-

Gjithçka eshte ne funksion te atmosferes për ndeshjen Kosove – Kroaci. Flamujt dhe simbolikat e tjera ne dispozicion te tifozëve. Rruget për tak stadiumi “Loro Boriçi” flakerojne nga ngjyrat kuq e zi dhe flamuri zyrtar i Kosoves:

Ish arbitri i FIFA-s, Tahir Kalaci, ndihet mjaft i emocionuar:

Nderkohe inspektoret e policise marrin masat për vendosjen e rruges nen kontroll, duke komunikuar ndalimin e qarkullimit te automjeteve dhe zhbllokimin e parkingjeve, për te krijuar kushte sa me te mira për tifozat, te cilat atmosferes i japin gjithe entuziazmin e mundshem:
(sinkrone – tifozat e Kosoves

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts