Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitetNdihma nga LSI ne Rrape te Pukës

Ndihma nga LSI ne Rrape te Pukës

-

Njësia administrative Rrape ne Bashkinë e Pukës ka qene ndalesa e radhës e Lëvizjes Socialiste për Integrimin ne Qarkun e Shkodrës, për shpërndarjen e ndihmave ne ketë fundviti familjeve ne varfri. Këto si kontribut i deputetit, Agron Çela, i cili, si gjithnjë, edhe ne ketë periudhe ndërmori nismën për te ndihmuar familjet ne nevoje. Ndaj për ketë nuk munguan vlerësimet si nga drejtuesit e LSI – Puke ashtu dhe nga banoret:

Me grupin e LSI-se ishte edhe këshilltarja e kësaj force politike ne Bashkinë Shkodër, Lindita Reçi:

Lëvizja Socialiste për Integrim ne Bashkinë e Pukës e ka mbyllur ketë vit me një dreke festive, ku ishte i ftuar edhe deputeti Agron Çela. Kryetarja e LSI Puke, Sajmira Laçi, përgëzoi deputetin Çela për angazhimin dhe kontributin qe dha për te ndihmuar familjet ne nevoje:

Deputeti Agron Çela ne emër te Kryesisë se LSI-se, i ka dorëzuar LSI Puke kartolinën me urimin për vitin 2017…….  Gjithashtu nuk ka munguar edhe dhurata nga Deputeti Çela:

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts