Tuesday, July 23, 2024
HomeAktualitetÇfarë po ndodh me administratën?Ikin të tjerë drejtorë/ Ja nga cili institucion

Çfarë po ndodh me administratën?Ikin të tjerë drejtorë/ Ja nga cili institucion

-

 

“Furtuna” e paralajmëruar sot nga kryeministri Edi Rama për krerët e Hipotekave, të cilëve iu kërkoi dorëheqjen nuk është e vetmja.

Duket se para krijimit të qeverisë së re ai ka vendosur të shkrijë një drejtori të rëndësishme të Tatimeve në gjithë Shqipërinë për shkak të rezultateve jë të kënaqshme. Rama ka kërkuar më herët dhe ka marrë dorëheqjen e Drejtuesit të Përgjithshëm të Hetimit Tatimor, si dhe dorëheqjen e të gjithë drejtuesve të hetimit tatimor në rang Republike.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts