Friday, March 24, 2023
HomeAktualitetFurgoni i pasagjereve perplaset me nje automjet ne aksin Shkoder - Koplik

Furgoni i pasagjereve perplaset me nje automjet ne aksin Shkoder – Koplik

-

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder – Koplik ne afersi te fshatit Shtoj i Ri. Nje furgon pasagjeresh eshte perplasur me nje autoveture tip Opel. Nga aksidenti ka disa te lenduar te cilet jane transportuar per ne spitalin rajonal. Me shume plage ka drejtuesi i furgonit si dhe drejtuesi i mjetit. Po punohet per zbardhjen e shkaqeve, ku paraprakisht dyshohet mosrespektimi rregullave qarkullimit.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts