Sunday, March 26, 2023
HomeAktualitetPas dy javësh në koma, ndahet nga jeta bodybuilder-i i njohur.

Pas dy javësh në koma, ndahet nga jeta bodybuilder-i i njohur.

-

 

432C88A500000578-4782424-image-a-106_1502476181295

Bodybuilder-i i njohur, Rich Piana e ka humbur betejën me vdekjen, pasi qëndroi për dy javë në koma prej mbidozës së steroideve.

Lajmi u bë i ditur nga e dashura e tij, e cila vërtetoi se ai konsumonte steroide për më shumë se 30 vite.

Para dy javësh, 46-vjecari u dërgua me urgjencë në spital pasi ishte rrëzuar në banjë. E dashura e tij Chanel u përpoq ta kapte por nuk ia doli prej madhësisë së tij trupore.

Policët gjetën në shtëpinë e tij 20 shishe steroide(proteina) dhe pluhur të bardhë. Dihet se bodybuilder-i ka fituar shumë konkurse gjatë viteve, ndërsa vitin e kaluar pranoi se konsumon steroide.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,751FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts