Wednesday, March 29, 2023
HomeAktualitetBOTA NË KAOS, BLLOKOHEN FACEBOOK, INSTAGRAM, WHATSAPP PËR MË SHUMË 30 MINUTA

BOTA NË KAOS, BLLOKOHEN FACEBOOK, INSTAGRAM, WHATSAPP PËR MË SHUMË 30 MINUTA

-

Imagjinojeni botën pa Facebook, Instagram dhe WhatsApp, makthi i shumë njerëzve është duke ndodhur në këto momente, prej më shumë 30 minuta 3 rrjetet sociale më të famshme në botë janë bllokuar.

Të gjithë përdoruesit e këtyre rrjeteve nuk mund të bëjnë asgjë me të, as shpërndajnë, pëlqejnë apo komentojnë diçka.

“Black out” i këtyre rrjeteve sociale vazhdon prej disa minutash dhe nuk dihet se për sa do të vazhdojë.

Mesa duket makthi i disa njerëzve për një botë pa rrjetet sociale po bëhet realitet. Pritet të zbulohet më vonë se çfarë ka ndodhur me to, por ndërkohë në këto minuta njerëzit mund të përfitojnë që të njihen pak më shumë me ata që i rrethojnë.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,754FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts