Saturday, April 1, 2023
HomeAktualitetBasha uron Kurban Bajramin: Ditë përgjegjësie për një shoqëri të drejtë, në...

Basha uron Kurban Bajramin: Ditë përgjegjësie për një shoqëri të drejtë, në veçanti për politikën

-

Basha tha se kjo është një ditë përkushtimi, por edhe përgjegjësie për secilin për një shoqëri të drejtë.

 “Kjo është edhe një ditë përkushtimi, zotimi dhe përkujtimi për përgjegjësitë e secilit për një shoqëri të drejtë dhe në veçanti për politikën”, deklaroi Basha në një prononcim të shkurtër për mediat.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,755FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts