Wednesday, May 29, 2024
HomeAktualitetDeputeti i LSI Agron Çela uron Kurban Bajramin

Deputeti i LSI Agron Çela uron Kurban Bajramin

-

Deputeti i LSI-se ne qarkun e Shkodres Agron Çela, i cili ndodhet jashte vendit ne nje vizite pune,  ka uruar besimtaret mysliman ne Shkoder dhe ne te gjithe Shqiperine per festen e Kurban Bajramit. Permes nje statusi ne facebook shkruan:

 

“Te nderuar qytetaret e mi Shkodrane !

Me lejoni qe te uroj te gjithe besimtaret mysliman te te gjithe qarkut dhe jo vetem: Gezuar Kurban Bajramin !

Në këtë ditë të shenjtë dua të uroj të gjithë për sakrificat dhe besimin e tyre ndaj zotit. Shpresoj qe festa te tilla të na ndihmojne qe te bashkohemi me shume me njeri – tjetrin.

Në këtë ditë sakrificash hyjnore dhe tokësore uroj për të gjithë familjet tona më shumë paqe, mirëqenie, harmoni, dhe mbi të gjitha, dashuri për njeriun dhe për njëri tjetrin.

Gezuar Kurban Bajramin ! “

 

2

 

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts