Saturday, April 1, 2023
HomeAktualitetPas disa ditesh, shuhet zjarri ne malin e Taraboshit

Pas disa ditesh, shuhet zjarri ne malin e Taraboshit

-

Zjarri ne malin e Taraboshit eshte shuar perfundimisht pas disa diteve lufte me flaket. Konfirmimi vjen nga Administrata e Zonave te Mbrojtura, Shkodër

“Pas disa ditë dhe net në perpjekje intensive për shuarjen e zjarrit në Malin e Taraboshit, më në fund JA DOLËM! Falenderojmë secilin që dha kontributin e vet këto ditë, e më shumë për ata të cilët Bajramin e kaluan larg tryezes festive, por në luftë me flakët!

Respekt dhe mirënjohje!”

 

Untitled

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,755FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts