Saturday, September 23, 2023
HomeAktualitetNje autoveture Ford Focus ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne...

Nje autoveture Ford Focus ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne kanal.

-

Kjo ngjarje ka ndodhur ne oret e pasdrekes ne rrugen Shkoder-Velipoje,ne afersi te segmentit te Dajcit.
Fatmiresisht drejtuesi i automjetit ka shpetuar pa demtime.Ne ngjarje mberriten autoambulanca dhe sherbimet e policise. Inspektoret e policise rrugore po hetojne shkaqet e ngjarjes.0a2fdded-5f0f-4d59-9a13-765af8df7353 629c976f-cdb0-4809-a83b-aa97ad880cf0 26a4eb82-4a55-4ac3-9944-e36ed20065c8

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,868FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts