Saturday, September 23, 2023
HomeAktualitetCila eshte kronika me mbi gjysem milion klikime ne Tv1-Channel ? Ja...

Cila eshte kronika me mbi gjysem milion klikime ne Tv1-Channel ? Ja 4 videot me te klikuara

-

Mbi 554 mije qytetare kane klikuar  nje lajm te pergatitur nga redaksia e Tv1-Channel. Behet fjale per nje kronike e cila trajton nje problem social te qytetit te Shkodres ku nga e Hena deri te Dielen, kafenete jane te mbushura plot. Ky eshte lajmi me i lexuar ne Tv1-Channel ku rreth 6 mije vete e kane shperndare (share) ndersa numerohen qindra komente.
Kronika eshte kjo:
22
Ndersa ne vendin e dyte si videoja me e klikuar eshte nje kronike e dhimbshme ku dy femije u mbyten ne ujrat e liqenit te Shkodres.
Kjo eshte kronika:
Ne vendin e trete eshte kronika e protestes se fermerit Lush Ndoci. Ai proteston kunder kushteve te renda ekonomike dhe shkaterrimit te bujqesise. Mbi 258 mije vete e kane pare kete video.
Kjo eshte kronika:
https://www.facebook.com/tv1channel.tv/videos/10154975425057965/
5555
Ne vendin e katert eshte reportazhi i gazetares Kozeta Bruçi ne Vermosh dhe ne Lepushe. Mbi 222 mije vete kane klikuar duke e pare kete video.
Kjo eshte videoja:
4444
Nderkohe qe prej Janarit te vitit 2017 e deri me 15 Shtator, ne  sajtin zyrtar www.tv1-channel.tv eshte rritur me 150% numri i vizitoreve.
Janar 2017 Vizitore unike 20,714 Vizita 56,396
Sep 2017 Vizitore unike 48,345 Vizita 127,303

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,868FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts