Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetMinistri Xhafaj pret në zyrë ambasadorin Donald Lu

Ministri Xhafaj pret në zyrë ambasadorin Donald Lu

-

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafa po zhvillon një takim me ambasadorin amerikan Donald Lu.

Takimi i cili ka nisur rreth otës 11:00 po mbahet në ambientet e Ministrisë së Brendshme.

Mësohet se në qendër të takimit është vettingu në strukturat e policisë dhe lufta kundër narkotikeve.

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts