Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëRama zgjedh Lezhën për të përshëndetur, komentuesi: Boll u tallët, populli s’ka...

Rama zgjedh Lezhën për të përshëndetur, komentuesi: Boll u tallët, populli s’ka bukë të hajë

-

“mirëmëngjes 😀dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje fantastike nga Kalaja e Lezhës, e restauruar dhe me shërbime të reja për vizitorët e turistët e shumëfishuar 🌹”, shkruan Rama.

Rama fb

Por disa komentues i qajnë hallet kryeministrit duke nisur nga ato që përballen vetë çdo ditë në Shqipëri.

Një prej tyre i shkruan se populli nuk ka bukë të hajë.

Komentues 1: Shoku Rama, ty të duhet Shqipëria për sytë e botës, apo për shqiptarët. Merru me gjëra reale se po e mbyt këtë popull shumë të lodhur, boll u tallët, ai tjetri nuk ka bukë të hajë, apo e ke qëllimi në vetvete, që edhe bar do hamë, vetëm e vetëm Shqipërinë ta paraqesim parajsë në sytë e botës. Servil…

Komentues 2: Postoo rrugë punë, je bërë mu si gratë vetëm llogje kee ik e hajdut që vjedh hapur.

koment Rama

(m.k/BalkanWeb)

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts