Wednesday, April 17, 2024
HomeAktualitetDrejtori i ri i OSHEE per here te pare flet per mediat

Drejtori i ri i OSHEE per here te pare flet per mediat

-

Drejtori i ri i OSHEE Shkoder Ervin Sadiku: Kemi kryer investime duke ulur humbjet dhe permiresuar rrjetin e amortizuar. Investimet ne rrjetet e tensionit te ulet dhe mesem. Kemi nderhyre edhe ne njesine administrative Bushat ku kane ndryshuar parametrat e rrjetit. Ankesat i kemi trajtuar me prioritet. Jane marre masa per punonjesit qe kane abuzuar me detyren. Kemi nje ulje numrit abonenteve me debi. Perfitoj nga rasti tu bej apel abonenteve me debi apo qe kane prishur aktmarreveshjen qe ti perfitojne deri me 31 dhjetor te perfitojne nga falja.

Komunikimi i pare me mediat. Bilanci i punes dhe prioritetet.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts