Sunday, September 24, 2023
HomeAktualitetTragjedia në Lezhë, specialistët japin alarmin: Gurë të tjerë rrezikojnë të shemben

Tragjedia në Lezhë, specialistët japin alarmin: Gurë të tjerë rrezikojnë të shemben

-

“Gure te tjere rrezikojne te shemben serish. Nje banese eshte totalisht e rrezikuar. Po behet krehja e zones per te pare situaten dhe mundesin per ti nderhyre per shkeputjen e tyre te kontrolluar me qellim shmangjen tragjedive si ajo e nje dite me pare”, janë shprehur ata për “BalkanWeb”.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts