Friday, June 21, 2024
HomeKronikaArrest me burg per B.Harushaj, shperndaresin e kokaines ne Shkoder

Arrest me burg per B.Harushaj, shperndaresin e kokaines ne Shkoder

-

Gjykata e Shkodrēs ka vendosur masēn e sigurisē “arrest me burg” me afat 40 ditë pēr shtetasin Blerim Harushaj, i akuzuar si shpērndarēs kokaine. Harushaj u arrestua nga policia e Shkodrēs ku ju gjetēn 4 doza gjatē kontrollit fizik dhe 114 tē tjera gjatē kontrollit nē njē banesē me qera qē kishte nē vendin e quajtur tek Ura Dervishbeg. Harushaj ra nē njē kurth tē ngritur nga policia e Shkodrēs. Brenda 40 ditëve pritet që të sillet analiza kimike e lëndës e cila dyshohet se është kokainë.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts