Saturday, July 20, 2024
HomeKronikaIshte duke pirë kafe, ndërron jetë papritur shoferi i ambulancës në Shkodër

Ishte duke pirë kafe, ndërron jetë papritur shoferi i ambulancës në Shkodër

-

 

Një 58-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë pasditen e sotme, ndërsa ndodhej duke pirë kafe në një lokal në qytetet. Sipas policisë, dyshohet se shkak është bërë një atak kardiak.

Mesditën e sotme, shtetasi F. V., 58 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”, shofer i autoambulancës së spitalit rajonal të Shkodrës, teksa qëndronte në një lokal, në afërsi të spitalit, ka humbur jetën, dyshohet si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts