Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetGjiknuri: Njerëzit e shohin OSHEE-në si një lopë për ta mjelë

Gjiknuri: Njerëzit e shohin OSHEE-në si një lopë për ta mjelë

-

Gjatë një takimi në Vlorë me drejtues të administratës, ministri i Energjitikës dhe Transporteve, Damian Gjiknuri ka bërë një autokritikë duke u shprehur se qytetarēt e shohin OSHEE-në si një institucion prej të cilit duan vetëm të përfitojnë.

“Kur i pyesja qytetarët se ku dëshironin të punonin më thonin në OSHEE”. Kjo më dhimbte, sepse më linte të kuptoja që qytetarët e shohin OSHEE si një lopë për ta mjelë”, tha Gjiknuri.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts