Saturday, July 20, 2024
HomeLajmeRama mesazh qytetareve: Qeveria ne xhepin tuaj

Rama mesazh qytetareve: Qeveria ne xhepin tuaj

-

Përmes një statusi në ‘Facebook’ kryeministri Edi Rama ka kërkuar nga qytetarët të bëhen pjesë e koalicionit qeverisës si dhe të shkarkojnë aplikacionin në telefonat Android dhe Apple. Sipas kryeministrit Edi Rama me shkarkimin e aplikacionit, qeveria është në xhepin e gjithsecilit anëtar të koalicionit me qytetarët.

 

 

Statusi i Ramës në Facebook:

Qeveria në xhepin tuaj✌

Shkarkoni këtë aplikacion, bëhuni anëtarë të koalicionit të madh për Shqipërinë që duam dhe përdoreni kontaktin e drejtpërdrejtë me kabinetin qeveritar, për opinionet, idetë, kërkesat apo ankesat tuaja🤝

Android: https://play.google.com/store/apps/details…

iOS: https://itunes.apple.com/…/p%C3%ABr-shqip%C3%…/id1300263940… 

rtgfbv

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts