Sunday, June 4, 2023
HomePolitikëLSI Shkoder uron 29 Nentorin / "Te punojme sebashku per Shqiperine ne...

LSI Shkoder uron 29 Nentorin / “Te punojme sebashku per Shqiperine ne BE”

-

Ne emer te grupit te LSI dhe deputetit Agron Cela, perfaqesuesi i LSIShpetim Lame ka uruar festen e 29 Nentorit. Pas zhvillimit te homazheve ne varrezat e deshmoreve ai leshoi edhe nje mesazh ne drejtim te politikes shqiptare:

” Uroj te gjithe shqiptaret ne emer te Deputetit Cela. Ftoj te gjithe per bashkpunim ne kuader te integrimit te Shqiperise ne Be”

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,800FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts